0544 696 94 59
Sosyal Medya Hesaplarımız

Evinizin Dekorasyonu İçin Birkaç Öneri

13 Ocak 2021
Evinizin Dekorasyonu İçin Birkaç Öneri

Dekorasyon, inşa edilen binaların iç ve dış mekanlarını süsleme sanatıdır. Dekorasyon sayesinde içinde yaşadığınız mekanlar daha çekici ve keyif verici ortamlar haline getirilir (Gaziantep Yapı Dekorasyon). Sizlerde içinde yaşadığınız mekanları daha hoş ve çekici hale getirmek ve yaşanılan mekanda geçirilecek dakikaları daha zevkli hale getirmek istiyorsanız “bu mekanı nasıl inşa edersem daha yaşanılabilir ve keyifli hale getirebilirim” sorusuna cevap bulmanız gerekir. İhtişam Yapı Dekorasyon olarak sizler için bunun cevabını araştırdık.

Daha yaşanılabilir bir mekan için birkaç dekorasyon önerileri:

  • İlk olarak yapmanız gereken şey aydınlatmadır. Eğer aydınlatmayı önemsemezseniz içinde yaşadığınız mekanı çekilmez hale getirebilirsiniz. Farklı ışık tiplerinde yararlanarak mekanının aydınlatmasını daha şık bir hale getirebilir ve mekana daha farklı bir hava katabilirsiniz. Aydınlatma için tavan dekorasyonlarından faydalanabilirsiniz (Gaziantep Asma Tavan). Sıradan beyaz tavanlar yerine dekoratif aksesuarlar, çekici ve şık aydınlatma elemanları ve kendinize özgün, zevkinizi yansıtacak detaylar ile mekanı zenginleştirebilirsiniz. Alçıdan asma tavan uygulamalarında LED ve spot lambalar kullanarak daha fantastik bir görünüm elde edebilirsiniz. Buna ek olarak desenlerle bezenmiş olan gergi tavan modellerine yer verebilirsiniz ya da daha çok otantik bir ortam istiyorsanız dekorasyonda ahşap kullanabilirsiniz. Eğer asma tavan yapma isteğiniz varsa kartonpiyer kullanmaktan geri durmayın! Daha zengin daha şık bir görünüm elde etmek için kartonpiyer kuşkusuz en büyük yardımcıdır.
  • Mekanları tasarlarken kendi zevkinizi yansıtmaya dikkat edin. Evinizin şekli, rengi ve büyüklüğünü de dikkate alarak kendi tarzınızı yansıtan mobilyalar seçerseniz dekore ettiğiniz mekandan daha çok zevk alırsınız.
  • Ev dekorasyonunda kitap kullanmak evinizde ayrı bir atmosfer oluşturur.  Kitaplar hem eviniz daha genç görünmesin hem de daha enerjik görünmesine yardımcı olur.
  • Evinize daha doğal bir görünüm verin. Bu doğallığı yakalamak için bitki ve çiçekleri kullanabilirsiniz. Bitki ve çiçek kullanmak evinize hem ferahlık katar hem de daha sağlıklı ve doğal bir görünmesini sağlar.
  • Aksesuar unutulmaması gereken bir detaydır. Zevkinize uygun aksesuarlar (mumluk, biblo vb.) ile evinize ayrı bir şıklık katabilirsiniz.
  • Ev dekorasyonunda aydınlatma ve tavan ne kadar önemliyse duvar süsleme de bir o kadar önemlidir. Duvarlarınızda kullanacağınız boya rengi, duvar kağıdı evinize ayrı bir hava katar. Aynı zamanda duvarlarınızı şık tablolar ve çerçevelerle süsleyebilir ve mekana yapmış olduğunuz bu ince dokunuşlarla ayrı bir atmosfer oluşturabilirsiniz.
İhtişam Yapı Dekorasyon - Gaziantep Yapı Dekorasyon

Evinizin Dekorasyonu İçin Birkaç Öneri

İhtişam Yapı Dekorasyon | Gaziantep Yapı Dekorasyon

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?